Radosť Gabriela Chochoľáka počas 80. volejbalového turnaja TJ Sokol Moštenica 2015, Sobota 18. Júla 2015

80 rokov volejbalu v Moštenici

Moštenica – dedinka vzdialená pár kilometrov od Slovenskej Ľupče, vtesnaná medzi strmé kopce organizuje volejbalový turnaj, ktorý priláka každoročne niekoľko desiatok nadšencov tohto športu. Dlhoročná tradícia TJ Sokol Moštenica, 59. ročník memoriálu T. Šimku a 3. ročník memoriálu Bohumila Goliana a jubilejbý 80. ročník tunajšieho volejbalového turnaja vôbec, boli podnadpisom športového dňa na “Veľkom pľaci”.

Hráčky volejbalového tímu Turecka sa radujú po výhre nad Nemeckom, Olympíjska kvalifikácia žien vo volejbale na XXX. Hry Olympiády v Londýne, Ankara - Turecko, Štvrtok 3.5.2012

Olympíjska kvalifikácia žien vo volejbale Ankara 2012

Ako jeden z účastníkov seminára mladých novinárov som mal tú česť byť súčasťou kvalifikačného turnaja v krajine, ktorá má vo volejbale čo ponúknuť. Olympíjske víza budú udelené iba víťazovi celého turnaja čo v konkurencii ôsmych silných súperov ako Poľsko, Rusko, Holandsko nebude jednoduché.

Boris Demeter sa raduje po úspešnom smeči počas zápasu Volley Team UNICEF Bratislava proti VK MIRAD PU Prešov, hala PKO, Bratislava, 12.11.2011

Volley Team Unicef Bratislava – VK MIRAD PU Prešov

Domáci Volley Team UNICEF Bratislava tentokrát už posilnený Richardom Nemcom hostil VK MIRAD PU Prešov s ktorým odohral po prehre z predchádzajúceho kola rýchle trojsetové víťazstvo s výsledkom 3:0 (21, 14, 22) a tak súperovi nenechal ani bod do priebežného hodnotenia extraligy mužov.

Lívia Kručovská vo výskoku po smeči v zápase VŠK Paneurópa - Pezinok, Bratislava, 29.10.2011

VŠK Paneurópa – VTC Pezinok

VŠK Paneurópa hostila počas 6. kola volejbalovej extraligy žien na svojej palubovke Pezinok. Vďaka nevydarenému nástupu hráčok Paneurópy v prvom sete si z Bratislavy víťazstvo odniesli hráčky Pezinka keď vyhrali v štvorsetovom zápase 1:3 (-18, 11, -23, -22). Podarilo sam im tak prerušiť 5-zápasovú šnúru víťazstiev Paneurópy a zabezpečiť si prvé miesto v tabuľke.