VŠK Paneurópa Bratislava – COP Nitra

Hráčky VŠK Paneurópa Bratislava nastúpili 16. 10. 2011 do zápasu proti COP Nitra v pohodovej nálade, čo sa prejavilo v ich hernej pohode a tak pred zrakmi takmer 100 divákov zdolali menej skúsené volejbalistky COP Nitra v troch setoch s výsledkom 3:0 (19, 17, 17).

Ženský volejbal má údajne práve kvôli nežnejšiemu pohlaviu vyššiu návštevnosť, ako iní vravia: „lepšie sa na to pozerá …“, čo sa pravdepodobne potvrdilo aj počas tohto zápasu, kde sa zaplnili všetky lavičky telocvične FEI STU.

Volejbalistky Paneurópy spočiatku oťukávali súperky a dopustili sa pár chýb na podaní, no v priebehu druhého setu získali náskok a „rozbili“ hráčky Nitry v priebehu 62 minút. Dievčatám Nitry sa nedarilo odvracať smečiarske útoky Lucie Bognárovej a nedarilo sa im prelomiť svoje súperky.

Zostava hráčok VŠK Paneurópa Bratislava: Andrea Snopková, Lucia Bognárová, Iveta Mociková, Zuzana Keltošová, Ľubica Šipošová, Lívia Kručovská (liberka Zuzana Snopková, Mária Uváčiková). Tréner: Michal Bella.